Oferta pracy

Doradca Serwisowy

Scania Polska S.A.O firmie

Scania Polska S.A.

Aleja Katowicka 316

Nadarzyn (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna promocja usług serwisowych;

  • terminowa realizacja zleceń warsztatowych;

  • współpraca z pracownikami hali warsztatowej oraz kontakt z Klientami w zakresie zleceń;

  • rozliczanie zleceń i wystawianie faktur;

  • sprzedaż części zamiennych;

  • stała współpraca z firmami ubezpieczeniowymi;

  • dbanie o należyty wizerunek serwisu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, z bezpośrednim kontaktem z klientem;

  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe;

  • dobrą znajomość budowy pojazdów samochodowych;

  • wykształcenie techniczne (min. średnie);

  • prawo jazdy kat. B (mile widziane C, D i E);

  • wysoką kulturę osobistą i umiejętność współpracy z Klientami oraz zespołem warsztatu;

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy w renomowanej firmie;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy);

  • ciekawy pakiet socjalny (w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków oraz nauki);

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • szkolenia wewnętrzne w Scania Academy

  • kartę sportową na preferencyjnych warunach

  • dodatek urlopowy

  • dofinansowanie do okularów korekcyjnych

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • dofinansowanie do studiów

  • dofinansowanie do posiłków

Scania Polska S.A. jest generalnym dystrybutorem i przedstawicielem Scania CV AB, światowego lidera w produkcji pojazdów ciężarowych przeznaczonych dla ciężkiego transportu, autobusów miejskich (również napędzanych etanolem) i turystycznych oraz silników przemysłowych i morskich. W Polsce sieć Scania tworzą: 11 dilerów i 40 autoryzowanych serwisów. W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy