Logo Pracuj.pl

Doradca Serwisowy

Scania Polska S.A.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna promocja usług serwisowych;
  • terminowa realizacja zleceń warsztatowych;
  • współpraca z pracownikami hali warsztatowej oraz kontakt z Klientami w zakresie zleceń;
  • rozliczanie zleceń i wystawianie faktur;
  • sprzedaż części zamiennych;
  • stała współpraca z firmami ubezpieczeniowymi;
  • dbanie o należyty wizerunek serwisu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, z bezpośrednim kontaktem z klientem;
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe;
  • dobrą znajomość budowy pojazdów samochodowych;
  • wykształcenie techniczne (min. średnie);
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane C, D i E);
  • wysoką kulturę osobistą i umiejętność współpracy z Klientami oraz zespołem warsztatu;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy w renomowanej firmie;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • ciekawy pakiet socjalny (w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków oraz nauki);
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • szkolenia wewnętrzne w Scania Academy
  • kartę sportową na preferencyjnych warunach
  • dodatek urlopowy
  • dofinansowanie do okularów korekcyjnych
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • dofinansowanie do studiów
  • dofinansowanie do posiłków

Scania Polska S.A.

Scania Polska S.A. jest generalnym dystrybutorem i przedstawicielem Scania CV AB, światowego lidera w produkcji pojazdów ciężarowych przeznaczonych dla ciężkiego transportu, autobusów miejskich (również napędzanych etanolem) i turystycznych oraz silników przemysłowych i morskich. W Polsce sieć Scania tworzą: 11 dilerów i 40 autoryzowanych serwisów.

Doradca Serwisowy, Olsztyn