Logo Pracuj.pl

Doradca serwisowy – pracownik biura obsługi klienta

Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów serwisu samochodowego,
  • aktywna sprzedaż usług i części samochodowych,
  • przedstawianie oferowanych produktów i usług,
  • otwarcie zlecenia naprawy, skompletowanie niezbędnej dokumentacji, rozliczenie wizyty w serwisie,
  • oględziny i przyjęcie pojazdu,
  • udzielanie informacji o obsłudze pojazdu,
  • koordynowanie prac oraz opieka nad pojazdem klienta,
  • umawianie klientów i planowanie prac serwisu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności handlowo - sprzedażowych,
  • znajomości budowy samochodu i branży motoryzacyjnej,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • prawa jazdy kat. B,
  • umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • pracę w młodym zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego,
  • bardzo dobre warunki pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp.K.

Grupa ZDUNEK to firma z ponad 40-sto letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Jesteśmy liderem w Trójmieście. Grupa Zdunek to marki BMW, MINI, NISSAN, CITROEN, RENAULT, DACIA i marka DS. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.

Doradca serwisowy – pracownik biura obsługi klienta, Gdańsk