Doradca serwisowy - Pracownik biura obsługi serwisu samochodowego

HYUNDAI Autoryzowany Dealer HMP Auto-Service R.B BednarczykO firmie

  • Zabrze, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

HYUNDAI Bednarczyk – Autoryzowany Dealer Samochodów marki Hyundai z 30-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa klientów indywidualnych i biznesowych serwisu samochodowego autoryzowanej stacji dealerskiej;
  • Przyjmowanie zleceń samochodów do naprawy oraz prowadzenie rzetelnej dokumentacji zlecenia w zgodzie z procedurami ASO;
  • Monitorowanie napraw serwisowych;
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientem;
  • Obsługa klientów indywidualnych i biznesowych w zakresie napraw szkód komunikacyjnych.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy w zakresie obsługi klienta;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie;
  • Sumienność, odpowiedzialność, uczciwość;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra obsługa komputera.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Stałe zatrudnienie;
  • Motywacyjny system wynagrodzeń i premiowania osiąganych wyników;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Profesjonalne szkolenia produktowe - możliwość rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy