Ta oferta pracy jest nieaktualna od 329 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca serwisowy - Pracownik BOK serwisu samochodowego

  • Zabrze, Bytom, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-07-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa Dąbrowscy to śląski leader motoryzacyjny w sprzedaży marek: Renault, Nissan, Dacia.

    Firma znajduje się w gronie TOP50 – wśród 50 największych dealerów samochodowych w Polsce.

    Wesprzyj nasz zespół swoimi umiejętnościami i motywacją,
    bo sukces firmy, to sukces pracowników!

    Za jakie zadania będziesz odpowiedzialny?

    • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów tj. przyjmowanie zleceń, przekazywanie ich do serwisu, kontrola wykonanej pracy przez serwis mechaniczny, prowadzenie dokumentacji pojazdu,
    • Prezentowanie produktów i usług firmy,
    • Udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów,
    • Analiza potrzeb i oczekiwań klientów.

    Wymagania:

    • Wiedza z zakresu mechaniki pojazdów - warunek konieczny,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - warunek konieczny,
    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Umiejętność obsługi komputera,
    • Dobra dykcja i miły głos, komunikatywność, rzetelność,
    • Dynamika w działaniu oraz dobra organizacja pracy,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Co zyskujesz pracując z nami?

    • Pracę w firmie z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę oraz motywujący system premiowy,
    • System profesjonalnych szkoleń,
    • Interesującą pracę z możliwością rozwoju własnych umiejętności,
    • Profesjonalne narzędzia pracy,
    • Miłą i przyjazną atmosferę,
    • Pracę w charakterze zmianowym: 7:00-15:00/ 12:00-20:00.

    Bądź częścią naszego zespołu klikając w przycisk aplikowania bądź złóż dokumenty osobiście w sekretariacie firmy w Zabrzu przy ul. Wolności 59.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dąbrowscy sp. z o.o. z siedzibą w Zabrze, ul. Wolności 59 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182,1662)”.