Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Serwisowy

M. i R. PRASEK Sp.j.O firmie

  • Kozienicka 1, Radom
    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

M. i R. PRASEK Sp.j.

Kozienicka 1

Radom

Twój zakres obowiązków

  • aktywna promocja usług serwisowych;

  • terminowa realizacja zleceń warsztatowych;

  • współpraca z pracownikami hali warsztatowej oraz kontakt z Klientami w zakresie zleceń;

  • rozliczanie zleceń i wystawianie faktur;

  • dbanie o należyty wizerunek serwisu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, z bezpośrednim kontaktem z klientem;

  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe;

  • dobrą znajomość budowy pojazdów samochodowych;

  • wykształcenie techniczne (min. średnie);

  • prawo jazdy kat. B

  • wysoką kulturę osobistą i umiejętność współpracy z Klientami oraz zespołem warsztatu;

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

atrakcyjne warunki pracy w renomowanej firmie;

wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

możliwość rozwoju zawodowego.