Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Serwisowy

  • Ruda Śląska, Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy największym dostawcą produktów i usług dla branży TSL w Polsce. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1400 osób w 23 oddziałach. Działamy zgodnie z filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu. Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL, LAG i MAN. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.

    Chcesz się z nami rozwijać dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ruda Śląska, Sosnowiec

    Opis stanowiska:

    • Obsługa klientów serwisu
    • Koordynowanie napraw oraz akcji gwarancyjnych
    • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych napraw
    • Właściwe organizowanie pracy własnej i warsztatu
    • Współpraca z działami wspierającymi serwis

    Od kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenia min. średnie techniczne
    • Doświadczenia w branży motoryzacyjnej
    • Dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy pod presją czasu
    • Doświadczenia w sprzedaży usług serwisowych
    • Komunikatywności i umiejętności budowania trwałych relacji z klientami
    • Prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę i motywujący system wynagrodzeń
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur Grupy DBK
    • Przyjazną atmosferę pracy, w zintegrowanym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Informujemy, że klikając w przycisk „Aplikuj” otrzymujesz dostęp do formularza, dzięki któremu możesz złożyć swoją aplikację wraz z CV. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu i CV na stanowisko wskazane w powyższym ogłoszeniu, zostały zawarte w formularzu aplikacyjnym.