Ta oferta pracy jest nieaktualna od 350 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca serwisowy

  • Rybnik, śląskie
  • Specjalista
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Grupa Pietrzak Sp. Z o.o. powstała w 1994 roku stając się autoryzowanym partnerem Renault.

    Największą wartością naszej firmy są nasi pracownicy, którzy od wielu lat są z nami i pozwalają na dynamiczny rozwój, jednocześnie stale poszukujemy profesjonalistów z którymi możemy współpracować i realizować wspólne cele.

    Obecnie w związku z rozwojem firmy do naszego salonu poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rybnik

    Opis stanowiska pracy:

    • Obsługa Klientów firmy
    • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
    • Wyceny usług
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

    Oczekiwania:

    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych i dostawczych
    • Zaangażowanie w wykonywanie zadania
    • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
    • Dokładność i skrupulatność
    • Miła aparycja i wysoka kultura osobista
    • Znajomość pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PIETRZAK RYBNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ."

    bottom