Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Serwisowy Samochodów Ciężarowych

  • Mikołów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TANDEM-TRUCKS Sp. z o.o
    AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR I SERWIS RENAULT TRUCKS

    Katowice ul. Tartaczna 6

    Zatrudni w Mikołowie - pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Mikołów

    Kogo szukamy?

    • osoby z dobrą znajomością budowy samochodów ciężarowych
    • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, z bezpośrednim kontaktem z Klientem, mile widziane

    Opis stanowiska:

    • umówienie i przyjęcie Klienta do serwisu, nadzorowanie przebiegu naprawy, rozliczanie zleceń serwisowych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • znajomość technologii napraw pojazdów i budowy samochodów ciężarowych
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • umowę stałą o pracę
    • atrakcyjne warunki pracy w renomowanej firmie
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
    • system szkoleń specjalistycznych

    Oferty CV prosimy składać klikając w przycisk aplikowania.