Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Serwisowy

Bednarscy Sp. J.O firmie

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna obsługa klientów w zakresie oferowania i sprzedaży usług serwisowych, a także sprzedaży części i akcesoriów,

  • Budowanie trwałych relacji z klientami,

  • Bieżąca współpraca z mechanikami oraz mistrzami serwisu,

  • Efektywne organizowanie grafiku prac serwisu,

  • Rozliczanie bieżących usług serwisowych,

  • Aktywna promocja usług serwisowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług,

  • Znajomość mechaniki samochodowej i wiedza w zakresie budowy samochodów,

  • Zorientowanie na realizację celów,

  • Zaangażowanie w powierzone zadania,

  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji interpersonalnych,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku,

  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem,

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • Program pracowniczy preferencyjnego najmu auta

Bednarscy Sp. J.

Jedyny w Toruniu, autoryzowany salon TOYOTY, lidera światowej motoryzacji. TOYOTA to niezawodność i nowoczesne technologie, dbałość o środowisko oraz sportowe projekty z mistrzowskimi tytułami. W naszym salonie znajdziesz pełną ofertę nowych modeli Toyoty, od aut miejskich, rodzinnych po wszechstronne i niezniszczalne auta terenowe czy dostawcze.

Przewiń do profilu firmy