Doradca Serwisowy

  • Toruń, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-22
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2018-07-22)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    • przyjmowanie pojazdów do warsztatu
    • zdiagnozowanie przyczyny usterki i określanie zakresu naprawy
    • zapewnienie klientom rzetelnej obsługi
    • wycena i rozliczanie napraw gwarancyjnych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
    • prawo jazdy kategorii B
    • zaangażowanie w wykonywaną pracę

    Oferujemy:

    • formę zatrudnienia w pełni zgodną z Kodeksem Pracy, BHP, ZUS, US i świadczeniami socjalnymi
    • system premiowy adekwatny do osiąganych wyników
    • uczestnictwo w szkoleniach i certyfikacje w zakresie odbytych szkoleń
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.