Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Serwisowy

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 31.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy największym dostawcą produktów i usług dla branży TSL w Polsce. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1400 osób w 23 oddziałach. Działamy zgodnie z filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu. Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL, LAG i MAN. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.

    Chcesz się z nami rozwijać dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

    Miejsce pracy: Toruń, Rybnik

    Opis stanowiska:

    • Obsługa i budowanie relacji z klientami serwisu pojazdów ciężarowych
    • Koordynowanie bieżących napraw pojazdów oraz akcji gwarancyjnych
    • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych napraw
    • Monitorowanie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów serwisowych
    • Właściwe organizowanie pracy własnej i warsztatu
    • Współpraca z działami wspierającymi serwis

    Jeśli jesteś osobą która:

    • Posiada wykształcenie min. średnie techniczne
    • Interesuje się motoryzacją i zna podstawy mechaniki samochodowej
    • Ma doświadczenie w pracy na serwisie
    • Lubi pracę i budowanie relacji z klientami
    • Chce zdobywać doświadczenie zawodowe w serwisie
    • Posiada prawo jazdy kat. B. (mile widziane C)
    • Atutem będzie doświadczenie w sprzedaży usług serwisowych

    To oznacza, że szukamy osoby takiej jak Ty i możemy Ci zaoferować:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń
    • Pracę w zgranym zespole, koleżeńską atmosferę
    • Ciekawą pracę w autoryzowanym serwisie
    • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia autoryzowanych marek
    Jak dołączyć do naszego zespołu?
    Kliknij przycisk aplikuj, wypełnij krótki formularz
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Informujemy, że klikając w przycisk „Aplikuj” otrzymujesz dostęp do formularza, dzięki któremu możesz złożyć swoją aplikację wraz z CV.
    Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu i CV na stanowisko wskazane w powyższym ogłoszeniu, zostały zawarte w formularzu aplikacyjnym.