Oferta pracy

Doradca Serwisowy

Dealer Hyundai WitpolO firmie

  • Tychy, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

www.witpol.hyundai.pl

W związku z dynamicznym rozwojem Dealer Hyundai Witpol poszukuje do swoich lokalizacji: Tychy oraz Pszczyna ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta. Jeżeli jesteś gotowy na wyzwania w pracy to szukamy właśnie Ciebie. Poszukujemy kandydatki/kandydata do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • fachowa obsługa klientów serwisu w oparciu o obowiązujące procedury;
  • przyjmowanie i wydawanie pojazdów z serwisu;
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem;
  • realizacja planów oraz raportowanie wyników pracy;
  • aktywna praca z bazą klientów CRM;
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta, zgodnie ze standardami marki;
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku;
  • wiedza z zakresu budowy, eksploatacji i napraw pojazdów samochodowych;
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta;
  • wykształcenie średnie techniczne – preferowane wyższe;
  • posiadanie zdolności interpersonalnych niezbędnych w bezpośrednim kontakcie z klientem;
  • duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów;
  • wysoka kultura osobista;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • prawo jazdy kat. B.
  • gotowości do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach: 8-16 lub 10-18 oraz w 2 soboty w miesiącu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy