Logo Pracuj.pl

Doradca Serwisowy Volkswagen

AUTOWEBER Sp. z o.o.O firmie

  • Zduńska Wola, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

AUTOWEBER Sp. z o.o.

Łódzka 27

Zduńska Wola

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w budowaniu zasad funkcjonowania działu serwisu w tym doskonalenie procesów jakości obsługi,
  • pełne zaangażowanie w proces sprzedaży usług serwisowych,
  • kreowanie i wdrażanie pomysłów dotyczących akcji promocyjnych,
  • nadzór nad poprawnością wykonanych prac serwisowych,
  • efektywne zarządzanie czasem pracy,
  • reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • znajomość technik sprzedaży
  • doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy/doradcy/przedstawiciela handlowego
  • znajomość mechaniki samochodowej
  • duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów
  • wysoka kultura osobista
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz komputera w zakresie MS Office
  • dobra organizacja pracy
  • prawo Jazdy kat. B.

To oferujemy

  • odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia

Doradca Serwisowy Volkswagen, Łódzka 27, Zduńska Wola