Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Serwisowy W Autoryzowanym Serwisie Samochodów

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 03.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Naszym Klientem jest największy w Wielkopolsce autoryzowany serwis samochodów marki KIA, który w związku z systematycznym rozwojem poszukuje profesjonalisty z doświadczeniem lub bez (koniecznie z odpowiednim potencjałem) do objęcia stanowiska:

    DORADCA SERWISOWY W AUTORYZOWANYM SERWISIE SAMOCHODÓW

    miejsce pracy: Poznań
    DASO/07/18
    Obowiązki na stanowisku pracy:
    • profesjonalna obsługa klientów autoryzowanego serwisu (w tym: praca z kalendarzem, planowanie pracy, przygotowanie zleceń, wystawianie dokumentów sprzedaży towarów i usług, rozliczanie napraw gwarancyjnych itd.)
    • udział w organizowaniu pracy zespołu Mechaników
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
    Od kandydatów oczekujemy:
    • wykształcenia wyższego (mile widziany kierunek techniczny)
    • minimum rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku pracy lub dużego potencjału do pracy z klientem i zagadnieniami eksploatacji pojazdów (dotyczy absolwentów)
    • znajomość budowy i zasad użytkowania samochodów osobowych
    • dobrej znajomości zasad profesjonalnej obsługi klienta w firmie usługowej
    • najwyższej staranności, rzetelności, odpowiedzialności
    • nienagannej kultury osobistej
    • znajomość systemów informatycznych wspomagających pracę serwisu samochodowego będzie dodatkowym atutem
    • nastawienia na rozwój i samodoskonalenie
    Oferujemy:
    • pracę w bardzo stabilnej i rozpoznawalnej na rynku firmie
    • pewne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • udział w obszernym programie szkoleń
    • możliwość kontynuacji indywidualnego rozwoju zawodowego i szansę zaspokojenia ambicji zawodowych
    • wynagrodzenie adekwatne do stawianych celów i osiąganych wyników

    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:

    [email protected]

    Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję.
    Po więcej informacji prosimy dzwonić – tel. 601 562 134, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)".