Doradca serwisowy w biurze obsługi klienta serwisu

Tandem Sp. z o.o. - Salon Renault

Krótka 16

Stare Miasto

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia obsługa klientów w serwisie, związana z przyjęciem samochodu na serwis i jego późniejszym wydaniem po naprawie,

  • Otwieranie, prowadzenie, zamykanie oraz rozliczanie zleceń serwisowych,

  • Nadzorowanie procesu naprawy (kontakt z Klientem)

Nasze wymagania

  • Znajomość budowy samochodów

  • Dobry kontakt z klientem

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, lub obsłudze Klienta

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, związane z motoryzacją

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę,

  • Terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych wyników pracy,

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje, wewnętrzne i zewnętrzne

  • Dobre wejście - kompleksowy proces adaptacyjny

  • Zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.