Doradca Serwisowy w Biurze Obsługi Klienta Serwisu Samochodów Osobowych i Dostawczych

Tandem Sp. z o.o. - Renault BędzinO firmie

  • Będzin, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Tandem Sp. z o.o. - Renault Będzin

Czeladzka 67

Będzin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia obsługa klientów w serwisie, związana z przyjęciem samochodu na serwis i jego późniejszym wydaniem po naprawie,
  • Otwieranie, prowadzenie, zamykanie oraz rozliczanie zleceń serwisowych,
  • Nadzorowanie procesu naprawy (kontakt z Klientem)

Nasze wymagania

  • Znajomość budowy samochodów
  • Dobry kontakt z klientem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, lub obsłudze Klienta

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę,
  • terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych wyników pracy,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje, wewnętrzne i zewnętrzne
  • dobre wejście - kompleksowy proces adaptacyjny

AUTORYZOWANY SERWIS RENAULT

TANDEM SP. Z O.O. Będzin ul. Czeladzka 67

zatrudni pracownika na stanowisko: Doradca Serwisowy w Biurze Obsługi Klienta Serwisu Samochodów Osobowych i Dostawczych

Osoba na tym stanowisku zajmie się kompleksową i fachową obsługą Klientów serwisu w oparciu o obowiązujące procedury

Zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne dowykonywania powierzonych obowiązków.

Doradca Serwisowy w Biurze Obsługi Klienta Serwisu Samochodów Osobowych i Dostawczych, Czeladzka 67, Będzin