Doradca Serwisowy w Biurze Obsługi Klienta Serwisu Samochodów Osobowych i Dostawczych

Tandem Sp. z o.o. - Renault Będzin, CzestochowaO firmie

  • Czeladzka 67, Będzin
    Będzin, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Tandem Sp. z o.o. - Renault Będzin, Czestochowa

Czeladzka 67

Będzin

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa i fachowa obsługa Klientów serwisu w oparciu o obowiązujące procedury

  • Bezpośrednia obsługa klientów w serwisie, związana z przyjęciem samochodu na serwis i jego późniejszym wydaniem po naprawie

  • Otwieranie, prowadzenie, zamykanie oraz rozliczanie zleceń serwisowych

  • Nadzorowanie procesu naprawy (kontakt z Klientem)

Nasze wymagania

  • Znajomość budowy samochodów

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, lub obsłudze Klienta

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę

  • Terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych wyników pracy

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje, wewnętrzne i zewnętrzne

  • Dobre wejście - kompleksowy proces adaptacyjny

  • Zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

AUTORYZOWANY SALON RENAULT TANDEM SP. Z O.O. Będzin ul. Czeladzka 67

zatrudni pracownika na stanowisko Doradca Serwisowy w Biurze Obsługi Klienta Serwisu Samochodów Osobowych i Dostawczych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy