Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca serwisowy w dziale serwisu

Automobile Torino Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Autoryzowany dealer marki Fiat, Alfa, Jeep poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • obsługa klienta serwisu mechanicznego
  • dbanie o doskonałe relacje z dotychczasowymi klientami firmy
  • realizacja powierzonych zadań
  • przestrzeganie wysokich standardów obsługi klienta
  • identyfikacja potrzeb klienta
  • fakturowanie napraw
  • nadzór nad jakością dokumentacji
  • kontrola jakości wykonywanych napraw
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywność
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • efektywne zarządzanie własnym czasem
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office i środowiska internetowego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pakiet szkoleń, możliwość rozwoju oraz miłą atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania wraz
CV oraz listem motywacyjnym.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Automobile Torino sp. z o. o. z siedzibą w Koninie."

Ogłoszenie archiwalne