Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca serwisowy w dziale serwisu

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2019-05-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Automobile Torino Sp. z o.o.

    Autoryzowany dealer marki Fiat, Alfa, Jeep poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź
    Opis stanowiska:
    • obsługa klienta serwisu mechanicznego
    • dbanie o doskonałe relacje z dotychczasowymi klientami firmy
    • realizacja powierzonych zadań
    • przestrzeganie wysokich standardów obsługi klienta
    • identyfikacja potrzeb klienta
    • fakturowanie napraw
    • nadzór nad jakością dokumentacji
    • kontrola jakości wykonywanych napraw
    Wymagania:
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • komunikatywność
    • wysoka kultura osobista
    • znajomość branży motoryzacyjnej
    • efektywne zarządzanie własnym czasem
    • umiejętność pracy w zespole
    • znajomość pakietu MS Office i środowiska internetowego
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pakiet szkoleń, możliwość rozwoju oraz miłą atmosferę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania wraz
    CV oraz listem motywacyjnym.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Automobile Torino sp. z o. o. z siedzibą w Koninie."

    Informacja dla kandydatów do pracy

    dotycząca przetwarzania danych osobowych

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AUTOMOBILE TORINO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Koninie, ul. Poznańska 72A, 62-510 Konin, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000053716, posługującą się numerem NIP 6651008394, REGON 310210430, (tel. (63) 249 76 00).

    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji do pracy (ocenie kwalifikacji kandydata na dane stanowisko) przez Administratora. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w związku z art. 221 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 108 ze zm.), a w zakresie innych danych niż: imię i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, także Pani/Pana zgoda na przetwarzanie danych przekazana w CV lub liście motywacyjnym.

    Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty przetwarzające dane w imieniu Administratora, tj. pracownicy i współpracownicy Administratora, a także podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi księgowe, kadrowe oraz informatyczne. Podmioty te przetwarzają dane na podstawie umowy zawartej z Administratorem i robią to tylko zgodnie z poleceniami Administratora.

    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia procesu rekrutacji na dane stanowisko przez Administratora.

    Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych oraz prawo do przenoszenia swoich danych osobowych.

    W dowolnym momencie ma Pani/Pan prawo cofnąć udzieloną zgodę, co pozostanie jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu Pani/Pana rekrutacji do pracy. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność zatrudnienia Pani/Pana u Administratora.

    Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.