Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca serwisowy w sklepie motoryzacyjnym

Norauto Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyńska 8A, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Norauto Polska Sp. z o.o.

Olsztyńska 8A

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów serwisujących samochody na Stacji Obsługi;

  • Doradztwo w zakresie doboru części i usług samochodowych;

  • Tworzenie kosztorysów przyszłych usług serwisowych;

  • Obsługa kasy fiskalnej.

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie motoryzacją;

  • Chęć i umiejętność nawiązania kontaktu z klientem;

  • Pozytywne nastawienie;

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa obejmująca soboty i niedziele handlowe);

  • Doświadczenie w pracy w handlu – mile widziane, ale niewymagane.

To oferujemy

  • Umowa o pracę i stabilizacja;

  • Wdrożenie i przygotowanie do pracy;

  • Pewność zatrudnienia;

  • Przyjazna atmosfera pracy;

  • Realne i atrakcyjne premie miesięczne oraz premie sezonowe;

  • Przełożony, który jest blisko swych pracowników;

  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, abonament sportowy, świadczenia z Funduszu Socjalnego);

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;

  • Indywidualnie dopasowane szkolenia.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Od ponad 40 lat NORAUTO zajmuje się naprawą oraz obsługą samochodów osobowych. Norauto jest liderem międzynarodowej grupy motoryzacyjnej Mobivia, skupiającej 19 różnych marek z zakresu szeroko pojętej mobilności, działających w 12 krajach świata i zatrudniających ponad 21 000 pracowników.

W Polsce NORAUTO:

• zatrudnia 500 pracowników;

• posiada ogólnopolską sieć centrów samochodowych (serwis samochodowy i sklep);

• obsługuje wszystkie marki samochodów osobowych;

• wykonuje większość usług związanych z przeglądem bądź naprawą pojazdów osobowych;

• oferuje klientom szeroką gamę produktów motoryzacyjnych

- więcej informacji na: www.norauto.pl

Przewiń do profilu firmy