Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca serwisowy

Ferrari Warszawa

  • Wirażowa 21, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wirażowa 21

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów serwisu, opieka nad pojazdem Klienta,

  • budowanie trwałych i dobrych relacji z Klientami,

  • organizowanie i koordynacja procesów naprawy,

  • sprzedaż usług serwisowych, części i akcesoriów,

  • realizacja zamówień,

  • kosztorysowanie napraw oraz rozliczanie napraw płatnych i gwarancyjnych,

  • planowanie prac serwisu,

  • kontrolowanie jakości skuteczności wykonywanych napraw,

  • dbanie o wizerunek serwisu i marki

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (preferowane techniczne),

  • wiedza techniczna oraz zainteresowanie rynkiem motoryzacji,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • zdolności organizacyjne, samodzielność i odpowiedzialność,

  • komunikatywność,

  • wysoka kultura osobista,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę z najnowszą technologią motoryzacyjną w jednej z najbardziej prestiżowych marek na świecie,

  • szkolenia zagraniczne oraz możliwości rozwoju zawodowego,

  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • udział w eventach motoryzacyjnych na całym świecie

  • CV prosimy wysyłać poprzez przycisk aplikowania, a w tytule maila wpisywać: CV doradca serwisowy.

O nas

Ferrari Warszawa - Official Ferrari Dealer

Autoryzowany Dealer marki Ferrari w Warszawie, będący częścią Grupy Pietrzak

Marka Ferrari jest obecna na rynku polskim od 10 lat, pierwszy showroom został otwarty w Warszawie 20 października 2010 roku. 3 lata później katowicki salon zarządzany przez Grupę Pietrzak otrzymał autoryzację i w czerwcu otworzył drzwi dla swoich pierwszych klientów. W 2014 roku warszawski showroom został przejęty przez Grupę Pietrzak oraz Adama Niesłuchowskiego. Początkowo salon działał na licencji dealerstwa z Katowic, jednak już w listopadzie 2014 spółka otrzymała autoryzację Ferrari i od tego czasu obiekt działał już pod szyldem Ferrari Warszawa. Zwieńczeniem ekspansji na rynku polskim było oficjalnie otwarcie nowego salonu i serwisu Ferrari Warszawa, które miało miejsce w październiku 2019 r. Warszawski showroom zmienił lokalizację, przenosząc się z Nowego Światu do pełnowymiarowego, nowo wybudowanego obiektu przy ulicy Wirażowej 21 na Okęciu.