Oferta pracy

Doradca Serwisowy

Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Radzymińska 78, Praga-Północ, Warszawa, Radzymińska 267, Targówek, Warszawa

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia obsługa Klienta indywidualnego (m.in. umawianie i przyjmowanie Klienta do serwisu, przedstawienie oferty i usług firmy, informowanie o przebiegu naprawy, wydawanie samochodu po zakończeniu serwisu)

  • kompleksowa opieka nad Klientami serwisu mechanicznego

  • terminowe i zgodne ze standardami rozliczenia zleceń serwisowych

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów

  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji zlecenia w zgodzie z obowiązującymi procedurami firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Doradcy Serwisowego w ASO

  • wykształcenie minimum średnie techniczne

  • wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do Klienta

  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

  • predyspozycje do pracy w zespole

  • komunikatywność i nastawienie na relacyjność w kontaktach z Klientem

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

  • znajomość programów ELSA, ETKA, AUTOSTACJA, AUTOTEAM

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie będącej liderem na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego, stymulujące i przyjazne środowisko pracy

  • okres wdrożenia w asyście specjalistów

  • bezpłatny parking

  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe

  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • napoje

Grupa Krotoski jest jednym z najbardziej renomowanych, autoryzowanych dealerów marki Audi, Porsche, Volkswagen i Skoda w Polsce. Najważniejsze to robić to, co się lubi! Nasz zespół tworzą pozytywnie zakręceni pasjonaci.

Przewiń do profilu firmy