Oferta pracy

Doradca Serwisowy

Decar Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma związana jest z marką RENAULT od 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny
i zaangażowany zespół zapewnił nam ugruntowaną pozycję na warszawskim rynku motoryzacyjnym.

Opis stanowiska:
  • obsługa klientów serwisu samochodowego,
  • aktywna sprzedaż usług i części samochodowych,
  • przedstawianie oferowanych produktów i usług,
  • udzielanie informacji o obsłudze pojazdu,
  • koordynowanie prac oraz opieka nad pojazdem klienta,
  • umawianie klientów i planowanie prac serwisu.
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w marce Renault)
  • minimum średnie wykształcenie
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność profesjonalnej obsługi Klienta
  • duża motywacja do pracy
Oferujemy:
  • szkolenia,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pracę w miłej atmosferze,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

CV, list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy