Logo Pracuj.pl

Doradca serwisowy

CARSERWIS SP. Z O.O.O firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

CARSERWIS SP. Z O.O.

Połczyńska 33

Bemowo

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna sprzedaż usług serwisowych marki KIA w tym:
  • bezpośrednia obsługa klienta w serwisie mechanicznym,
  • wstępne ustalanie zakresu naprawy,
  • prawidłowa dokumentacja realizacji zlecenia.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane o kierunku samochodowym),
  • bardzo dobra wiedza techniczna z zakresu budowy samochodu i technologii napraw,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w serwisie samochodowym,
  • komunikatywność,
  • biegła obsługa komputera,
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Carserwis Sp. z o.o. - warszawski dealer marek: Alfa Romeo, Fiat, Jeep, Lancia, KIA

należy do Grupy CARSERVIS

Doradca serwisowy, Połczyńska 33, Bemowo, Warszawa