Logo Pracuj.pl

Doradca Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

Grupa PGDO firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Grupa PGD

Siemianowicka 52C

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zgłoszeń szkód komunikacyjnych
  • Kompletowanie dokumentacji niezbędnej do likwidacji szkód
  • Obsługa szkód komunikacyjnych na platformach towarzystw ubezpieczeniowych
  • Profesjonalna obsługa Klientów zgodnie ze standardami Grupy PGD

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z likwidacją szkód komunikacyjnych
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie oparte na podstawie i premii miesięcznej
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport
  • Super oferta pracownicza! - zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Udział w corocznym konkursie Tytany, gdzie nagrodą jest atrakcyjna wycieczka zagraniczna
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor
  • Mikołajki dla Dzieci
  • Zniżki na produkty i usługi Holding1
  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy
  • Pracę na najwyższych standardach w tym bezpieczeństwa i sanitarnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Jako PGD Naprawy Nadwozi zapewniamy likwidację szkód komunikacyjnych wszystkich marek. Pracujemy na nowoczesnych, specjalistycznych urządzeniach w oparciu o najwyższe technologie. Nasz Zespół to profesjonalni, wysoko wykwalifikowani pracownicy.

Doradca Serwisu Blacharsko - Lakierniczego, Siemianowicka 52C, Katowice