Doradca Serwisu Blacharsko – Lakierniczego

  • Wolica (pow. pruszkowski), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

TB Truck & Trailer Serwis

Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Wolica (pow. pruszkowski)
Region: mazowieckie

Zadania:

  • Kierowanie i organizacja pracy warsztatu
  • Sporządzanie kosztorysów w programie Audatex
  • Sporządzanie dokumentacji do likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Zarządzanie personelem
  • Kontrola jakości i terminowości wykonywania prac
  • Współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Od Kandydatów wymagamy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia min. średniego technicznego
  • Znajomości programu Audatex ( Eurotax ) i platform szkodowych
  • Umiejętności organizacyjnych
  • Zdolności komunikacyjnych
  • Kreatywności
Pracownikom oferujemy:
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasowym oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych i pakietu medycznego na atrakcyjnych warunkach
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.