Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Serwisu

Auto Brzezińska

Brzezińska 26

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Klienta serwisu mechanicznego zgodna ze standardami marki oraz etykiektą biznesową,

  • aktywna sprzedaż produktów oraz usług serwisowych,

  • otwieranie i zamykanie zleceń serwisowych,

  • przyjmowanie samochodów do serwisu,

  • wydania pojazdów po serwisie,

  • nadzorowanie procesu naprawy,

  • kosztorysowanie usług serwisowych,

  • stały kontakt z Klientem i informowanie o postępach realizacji zlecenia,

  • bieżące monitorowanie własnych wyników i systematyczne zamykanie zleceń,

  • dbanie o należyty wizerunek firmy oraz o powierzone mienie,

  • współpraca pomiędzy działami.

Nasze wymagania

  • wykształcenia technicznego,

  • znajomości budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych,

  • umiejętności prezentacji usług i produktów firmy,

  • wysokiej kultury osobistej,

  • pasji do motoryzacji,

  • komunikatywności i umiejętności budowania długotrwałych relacji biznesowych,

  • zdolności do efektywnej pracy pod presją czasu,

  • dążenia do realizacji celu, rzetelności i terminowości,

  • znajomości pakietu MS Office,

  • prawa jazdy kat. B,

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku Doradcy/Asystenta Serwisu,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w zespole pasjonatów motoryzacji,

  • stabilne warunki płacowe oraz transparentny system premiowy,

  • codzienną pracę z najnowszymi technologiami,

  • pakiet szkoleń technicznych umożliwiający rozwój osobisty,

  • wytyczenie ścieżki rozwoju zawodowego,

Grupa FordStore Łódź jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Nasza sprzedaż pojazdów nowych w 2020 roku przekroczyła 1400 szt, a obecny rok planujemy zakończyć jeszcze wyższą wartością. W związku z tym poszukujemy osób odpowiedzialnych, nastawionych na sukces i chęć podejmowania z nami nowych wyzwań zawodowych.

Przewiń do profilu firmy

Szukamy Pracowników na stale i nie interesują nas oferty osób szukających pracy sezonowej.

Dokumenty aplikacyjne wraz ze zdjęciem, prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub bezpośrednio na adres firmy: FordStore Łódź, ul. Brzezińska 26, 92-103 Łódź z dopiskiem „REKRUTACJA”.