Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Serwisu Mechaniczego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 20.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Bawaria Motors to dealer samochodów marki BMW i MINI. Firma wchodzi w skład grupy PGA Polska, należącej do jednej z największych multibrandowych, międzynarodowych grup dealerskich marek Premium w Europie, wyznaczającej najwyższe standardy jakościowe. Bawaria Motors jest obecna w Warszawie, Jankach, Katowicach i Gdańsku.

    W związku z rozwojem Spółki, poszukujemy odpowiedniego kandydata do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Jakie zadania czekają na Ciebie:

    • Obsługa Klientów serwisu samochodowego (m.in. umawianie i przyjmowanie Klienta do serwisu, przedstawianie oferty i usług, informowanie o przebiegu naprawy, oględziny i przyjęcie pojazdu, wydawanie samochodu po zakończeniu serwisu, rozliczenie wizyty w serwisie)
    • Aktywna sprzedaż usług i części samochodowych
    • Dbałość o zadowolenie Klienta, przestrzeganie wysokich standardów obsługi
    • Koordynowanie prac oraz opieka nad pojazdem Klienta
    • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji zlecenia w zgodzie z obowiązującymi procedurami

    Czego oczekujemy:

    • Doświadczenie na stanowisku Doradcy Serwisowego ASO minimum 3 lata
    • Zdolność do efektywnej pracy pod presją czasu
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Wysoka kultura osobista
    • Komunikatywność,
    • Dobra znajomość obsługi komputera,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Znajomości budowy samochodu i branży motoryzacyjnej
    • Mile widziane doświadczenie w grupie aut klasy Premium
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę i stabilność zatrudnienia
    • Dostęp do szkoleń umożliwiających podnoszenie kwalifikacji i rozwój osobisty
    • Zdobywanie doświadczenia w gronie ekspertów i pasjonatów
    • Miłą atmosferę pracy
    • Benefity pracownicze: opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie grupowe