Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Serwisu Mechanicznego w ASO Toyoty

TOYOTA CARTER GDAŃSK

5 0008 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Aleja Grunwaldzka 260

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów serwisu mechanicznego indywidualnego i CFM w oparciu o ustalone zasady i procedury

  • koordynacja i nadzór nad procesem obsługi pojazdów

  • terminowe rozliczanie napraw i należności

  • realizowanie założonych celów

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • komunikatywność

  • zorientowanie na całkowite zadowolenie klienta

  • aktualne prawo jazdy kat. B

  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • zorientowanie na cel i osiąganie wysokich wyników

  • umiejętność pracy w zespole

  • Dodatkowym atutem będą:

  • wykształcenie kierunkowe

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność doboru samochodowych części zamiennych

To oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym

  • możliwość odbywania niezbędnych szkoleń oraz podnoszenia kwalifikacji

  • pakiet medyczny po 3 miesięcznym okresie próbnym

  • dogodne warunki finansowe

  • przyjazne warunki pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Firma Carter jest jednym z najdłużej działających autoryzowanych dealerów Toyoty w Polsce. Jesteśmy także częścią jednej z większych grup dealerskich, mającej w ofercie samochody marki Toyota, Lexus i Maserati. Poza salonami w Warszawie i Piasecznie posiadamy stację dealerską w Gdańsku przy ul. Grunwaldzkiej 260 oraz kończymy budowę kolejnego nowoczesnego obiektu w Kowalach przy ulicy Magnackiej 9 na południowej granicy Gdańska. Otwarcie już wkrótce!

Dzięki nieustającemu rozwojowi i zwiększającej się co roku sprzedaży oraz bez względu na sytuację i wydarzenia ostatnich lat i miesięcy nie tylko NIKOGO nie zwolniliśmy a wręcz stale rekrutujemy nowych pracowników, zapewniając im stabilne miejsce pracy i rozwoju.

Dołącz do nas, być może wolny wakat czeka właśnie na Ciebie!