Doradca serwisu Volkswagen

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Sarni Stok 1, 43-300 Bielsko-Biała, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 14.08.2019
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 13.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sieć Dealerska marki Volkswagen Samochody Osobowe istnieje od 1991 roku. Obejmuje ona zarówno pełno-funkcyjne salony dealerskie obsługujące Klientów, w obszarze sprzedaży samochodów nowych, używanych, obsługi serwisowej, jak i autoryzowanych partnerów serwisowych. Swoim zasięgiem obejmuje cały kraj i stale się rozwija podnosząc jakość obsługi Klientów. Obiekty spełniają najwyższe standardy koncernu Volkswagen pod względem architektonicznym i jakościowym.

    Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta, aby marka Volkswagen wyróżniała się na tle konkurencji i była wzorem do naśladowania, pod względem wizerunkowym, ale i jakościowym.

    Dla jednej z Autoryzowanych Stacji Obsługi, Volkswagen Auto-Gazda, poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała
    nr ref. DSVW/BIELSKOBIAŁA/08.2019

    Twoje zadania będą polegały na:

    • Wsparciu pracy działu serwisu Volkswagen (m.in. odbieranie telefonów, umawianie Klientów, planowanie kalendarza wizyt serwisowych);
    • Opiece nad Klientem serwisu (m.in. przyjmowaniu zleceń, określeniu zakresu i terminu wykonanych prac, informowaniu Klienta o przebiegu prac, przygotowywaniu dokumentacji technicznej, rozliczeniu Klienta, itd.);
    • Identyfikowaniu potrzeb Klienta;
    • Budowaniu i utrzymywaniu pozytywnych oraz długotrwałych relacji z Klientami stacji;
    • Współpracy z zespołem serwisowym;
    • Realizacji planów sprzedaży części i usług serwisowych oraz celów jakościowych;
    • Dbaniu o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.

    Szukamy Kandydatek/ Kandydatów, którzy cechują się:

    • Wykształceniem min. średnim (mile widziane o profilu technicznym);
    • Doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane);
    • Doświadczeniem w pracy w obsłudze Klienta;
    • Przynajmniej podstawową wiedzą na temat samochodów / mechaniki samochodowej;
    • Komunikatywnością i otwartością;
    • Umiejętnością pracy w zespole;
    • Nastawieniem na jakościową obsługę Klienta;
    • Systematycznością, rzetelnością i dokładnością;
    • Wysoką kulturą osobistą;
    • Dobrą znajomością pakietu MS Office oraz programów serwisowych (dodatkowy atut).

    W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy oferujemy:

    • Rozwojową pracę dla globalnej marki;
    • Szkolenia firmowe i z ramienia importera, w tym szkolenia certyfikujące;
    • Stabilne zatrudnienie;
    • Wynagrodzenie w formie podstawy, prowizji i bonusów od sprzedaży;
    • Kartę Multisport.

    Zainteresowane osoby, prosimy o przysłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego)
    z nr ref. DSVW/BIELSKOBIAŁA/08.2019 poprzez przycisk

    Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych.”

    Rekrutację na rzecz firmy P.H.U. Auto-Gazda Michał Gazda prowadzi Integra Consulting Sp. z o.o., ul. Górki 7, 60-204 Poznań. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie P.H.U. Auto-Gazda Michał Gazda. Administratorem danych osobowych jest Integra Consulting Poland Sp. z o.o. Sp. k., ul. Górki 7, 60-204 Poznań.