Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca serwisu

Plaza Motors Poland Sp. z o.o.O firmie

Plaza Motors Poland Sp. z o.o.

Popularna 70

Warszawa

Auto Plaza to wzorcowa stacja dealerska Forda w Polsce. Pod jednym dachem oferujemy: sprzedaż samochodów nowych, skup i sprzedaż samochodów używanych, kompleksową obsługę firm, szeroki asortyment oryginalnych części i akcesoriów Ford Motorcraft oraz pełen zakres usług związanych z eksploatacją samochodów: serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, naprawy blacharsko-lakiernicze, diagnostyka pojazdu, urzędowa stacja kontroli pojazdów wszystkich marek do 3,5 t oraz motocykli oraz 24 godzinna pomoc drogowa, a także wynajem samochodów.

DORADCA SERWISU

Opis stanowiska:

  • bezpośrednia obsługa klientów zgodnie z przyjętymi standardami
  • efektywne wykorzystanie możliwości technicznych i przerobowych serwisu
  • aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży usług i część zamiennych

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe techniczne)
  • doświadczenie na stanowisku doradcy serwisowego
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych z Klientem
  • doskonałych umiejętności organizacyjnych
  • gotowości do aktualizacji i poszerzania wiedzy
  • dyspozycyjności
  • wymagane czynne prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego i marki Ford będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, rzetelność i stabilność pracodawcy
  • Pakiet socjalny ( Lux Med, Benefit, ubezpieczenie grupowe, rabatowy program pracowniczy, preferencyjny zakup samochodów nowych i używanych, język angielski )
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze u lidera w branży motoryzacyjnej,
  • Możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie

Ogłoszenie archiwalne