Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Serwisu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-09-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasz Klient to prężnie rozwijająca się firma z sektora motoryzacyjnego. Dba o to, aby cały czas podnosić standardy obsługi Klienta. Dba również o rozwój swoich pracowników. Wierzy, że kompetentny zespół fachowców ma niebywały wpływ na rozwój firmy.

    Do swojego dynamicznego zespołu w Oddziale we Wrocławiu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    ISWW18

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Obsługa klientów zgodna z procesem serwisowym marki: umówienie i przyjęcie do serwisu, nadzorowanie przebiegu naprawy, kontrola jakości naprawy, rozliczanie zleceń serwisowych
    • Dbałość o utrzymywanie wysokich standardów obsługi Klientów
    • Przedstawianie zakresu oferowanych produktów i usług
    • Budowanie i pielęgnowanie długofalowych relacji z Klientami
    • Budowanie pozytywnego wizerunku marki

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta
    • Wiedza z zakresu budowy, eksploatacji oraz znajomość technologii napraw pojazdów- mile widziana:)
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów
    • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy
    • Nienaganna kultura osobista
    • Nastawienie na potrzeby Klienta
    • Samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na wynik

    NASZ KLIENT OFERUJE:

    • Pracę w bardzo stabilnej i rozpoznawalnej na rynku firmie
    • Udział w obszernym programie szkoleniowym
    • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą aplikuj.

    Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Jobfinder Ewelina Hordyniec z siedzibą na ul. Św. Wincentego 14 lok.19, 03-505 Warszawie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj.