Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Sportowy

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Inowrocław

    Kochasz sport, kontakt z ludźmi i nowe wyzwania? Przeżyj z nami ambitną zawodową przygodę!

    Jesteśmy młodym i energicznym zespołem pasjonatów sportu, odpowiedzialnych za projekt rozwoju na polskim rynku francuskiej sieci sklepów sportowych - DECATHLON!

    Naszym klientom oferujemy dobre produkty, super ceny i dużo uśmiechu.
    Naszym pracownikom - pracę pełną wyzwań, fajną sportową atmosferę i szanse szybkiego rozwoju -, dlaczego?
    Bo niezłomnie wierzymy, że to ludzie, których zatrudniamy - tworzą projekt i decydują o jego sukcesie!

    Miejsce pracy:Inowrocław, al. Niepodległości 35
    Opis stanowiska: Doradca Sportowy

    • Będziesz odpowiedzialny za profesjonalną obsługę klienta,
    • Pracę nad ekspozycją i dostępnością produktów,

    Jeżeli:
    • jesteś aktywnym sportowcem dowolnego sportu,
    • jesteś kreatywny i samodzielny w działaniu,
    • potrafisz dzielić się swoją pasją i zarażać nią innych, uśmiech i pozytywna energia jest Twoim stałym towarzyszem,
    • nie boisz się podejmować decyzji, a cechy odpowiedzialność i szczerość to cały TY,
    • Fascynuje Cię handel i lubisz pracować z ludźmi,
    • Zależy Ci na stabilnej pracy, która będzie wymagać od Ciebie odpowiedzialności

    To szukamy właśnie CIEBIE!

    Oferujemy:
    • pracę w niepełnym wymiarze godzin - 1/2-3/4 etatu, umowa o pracę od pierwszego dnia.
    • realną możliwość rozwoju zawodowego oraz rosnącą odpowiedzialność związaną z coraz szerszym zakresem obowiązków,
    • sportową atmosferę pracy,
    • system szkoleń,
    • zniżkę pracowniczą na zakupy w sklepie Decathlon,
    • atrakcyjne i rosnące w zależności od osiąganych wyników wynagrodzenie
    • opiekę medyczną oraz kartę multisport
    • możliwość testowania naszych produktów
    • wspólne uprawianie sportu!
    • szereg profesjonalnych szkoleń, w tym szkoleń technicznych.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentu CV ze zdjęciem na adres :

    [email protected]

    Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania z wybranymi kandydatami.
    Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

    dyspozycyjność

    pasja do sportu