Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Sportowy

  • Kraków, małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 27.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W Decathlonie wspólnie dążymy do tego, aby uczynić sport źródłem przyjemności dla wszystkich. W naszym działaniu kierujemy się dwiema głównymi wartościami: witalnością i odpowiedzialnością. Jesteśmy przekonani, że szczęście naszych pracowników przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

    Kochasz sport.
    Twoja ulubiona dyscyplina sportowa to Sporty Wodne.

    Jesteś gotów upowszechniać sport w śród Naszych użytkowników i budować z Nimi długotrwałe relacje.

    Nigdy nie brakuje Ci „powera”, aby poradzić sobie z kolejną przygodą. Nie znasz słowa nuda i szukasz nowych możliwości, które sprawią Ci przyjemność. Widzisz jak inni w pracy robią rzeczy, które nie mają sensu i nic z tym nie robią.
    Masz pomysły, ale nie masz szansy ich realizować.

    Jeśli:

    • Kochasz sport i spędzasz swój wolnny czas aktywnie
    • Czujesz się liderem
    • Uwielbiasz pracę w zespole i zależy Ci na rozwoju własnym oraz swojego zespołu
    • Lubisz zmieniać rzeczywistość, w której żyjesz
    Ta oferta pracy jest dla Ciebie!
    Dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, a nie doświadczenie.

    TO O TOBIE? SUPER, BO DECATHLON TO WŁAŚNIE EKIPA TAKICH PASJONATÓW!

    Jesteś gotów, aby dołączyć do Naszego zespołu.

    Czekają na Ciebie przepełnione sportem dni w pracy, zgrany zespół. Stworzysz projekt biznesowy w oparciu o politykę handlową firmy.

    Pełniąc tę rolę będziesz mieć realny wpływ na rozwój dyscypliny sportu, którą się pasjonujesz poprzez tworzenie społeczności lokalnych wśród Naszych klientów. Mając na celu ich zadowolenie i sportową satysfakcję zadbasz o właściwe zarządzanie zapasem, ekspozycję i odpowiedni dobór produktów. Będziesz miał swobodę działania oraz możliwość aktywnego wdrażania swoich pomysłów.

     Dużo odpowiedzialność? Może tak, ale w Decathlon pozwalamy popełniać błędy, bo na błędach człowiek się uczy.

    Kluczowe obowiązki:

    • Tworzysz projekt
    • Jesteś pierwszym szkoleniowcem sportu
    • Planujesz budżet i jesteś odpowiedzialny za dany sport na swoim sektorze
    • Bierzesz udział w zarządzaniu działem, proponujesz i wdrażasz działania mające na celu poprawę organizacji pracy i poprawy wyników ekonomicznych sklepu.

    Oferujemy:

    • Prace w młodym zespole
    • Kartę zniżkową na nasze zakupy
    • Wspólne udziały w wydarzeniach sportowych
    • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

    Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

    Spróbuj zarazić nas swoim sportem. Do CV, dołącz zdjęcie/film jak uprawiasz sport.

    bottom