Doradca Sportowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.12.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 20.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W Decathlonie wspólnie dążymy do tego, aby uczynić sport źródłem przyjemności dla wszystkich. W naszym działaniu kierujemy się dwiema głównymi wartościami: witalnością i odpowiedzialnością. Jesteśmy przekonani, że szczęście naszych pracowników przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

    W Decathlon czekają na Ciebie przepełnione sportem dni w pracy oraz zgrany zespół.

    JEŚLI:

    • jesteś aktywnym pasjonatem sportu,
    • chętnie dzielisz się swoją pasją i doświadczeniem,
    • masz w sobie mnóstwo energii i pozytywne nastawienie,
    • lubisz pracę w zespole, jesteś otwarty/a i szybko nawiązujesz kontakt z ludźmi,
    • cechuje Cię odpowiedzialność, szczerość oraz szacunek do innych osób,

    ... to ta oferta pracy jest dla Ciebie!
    Dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, a nie doświadczenie.

    Kluczowe obowiązki:

    • profesjonalna obsługa klienta,
    • praca z ekspozycją oraz dbałość o dostępność artykułów,
    • dynamizacja handlu,
    • dbałość o bezpieczeństwo w sklepie,

    Poszukujemy pasjonata aktywnie uprawiającego jeden z wymienionych sportów:

    -kolarstwo górskie

    -kolarstwo szosowe

    -turystyka

    -sporty rakietowe

    -myślistwo

    -wędkarstwo

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę na dogodny dla Ciebie wymiar etatu,
    • możliwość rozwoju i doskonalenie umiejętności
    • elastyczny grafik dopasowany do Twojej dyspozycyjności,
    • kartę Multisport,
    • szereg profesjonalnych szkoleń, w tym technicznych,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • atrakcyjny system premiowania,
    • akcjonariat pracowniczy,
    • kartę zniżkową na zakupy w sklepie,
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
    • wspólne uprawianie sportu,
    • sportową i wyjątkową atmosferę w pracy.

    Bardzo prosimy o uwzględnienie swojej sportowej pasji w cv!

    bottom

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected]. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link:

    INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATÓW DO PRACY W DECATHLON Sp. z o.o.