Black Red White S.A.

Doradca - Sprzedawca

Black Red White S.A.O firmie

  • Odyseusza 1, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 06 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Odyseusza 1

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • możliwość dzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą podczas obsługi klienta,

  • atrakcyjne sposób przedstawienia funkcjonalności i atutów mebli oraz możliwości aranżacyjnych,

  • dopasowanie oferty do oczekiwań klienta,

  • sprawna rejestracja oraz obsługa zamówień i płatności,

  • wykonywanie raportów z przebiegu i wyniku sprzedaży, a przy tym dbanie i współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy,

  • kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów.

Nasze wymagania

  • umiesz nawiązywać i budować dobre relacje z innymi,

  • masz pozytywne nastawienie do ludzi,

  • jesteś osobą efektywną w działaniu i dbasz o wysoki standard swojej pracy,

  • chcesz się rozwijać i osiągać sukcesy w sprzedaży.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży.

To oferujemy

  • zapewnimy Ci szeroki pakiet praktycznych szkoleń,

  • będziesz mógł korzystać z szerokiej oferty benefitów,

  • troszczymy się o wysoki komfort pracy,

  • dbamy o dobór ciekawych osobowości tworzących nasz zespół,

  • poczujesz się pewnie dzięki wieloletniemu istnieniu i doświadczeniu firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Dom, to nie tylko budynek i meble, ale przede wszystkim mieszkający w nim ludzie. W Black Red White dbamy o to, by dostarczać naszym klientom meble najwyższej jakości. Chcemy, by czerpali radość z przebywania we wnętrzach, w których są nasze produkty. Dlatego też zatrudniamy pracowników mających pasję i zaangażowanie. Dzięki wspaniałemu i zgranemu zespołowi, udaje nam się projektować i produkować piękne meble, które trafią do domów w całej Polsce. Wspólnie mierzymy się z wyzwaniami, czerpiemy od siebie inspirację i realizujemy zadania. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju, to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią Black Red White.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje