Logo Pracuj.pl

Doradca/Sprzedawca

Black Red White S.A.O firmie

  • Kalisz
    Kalisz, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • przedstawienie funkcjonalności i atutów mebli oraz możliwości aranżacyjnych,
  • dopasowanie oferty do oczekiwań klienta,
  • sprawna rejestracja oraz obsługa zamówień i płatności,
  • wykonywanie raportów z przebiegu i wyniku sprzedaży, a przy tym dbanie i
  • kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów.

Nasze wymagania

  • jesteś zainteresowany pracą na cały etat,
  • umiesz nawiązywać i budować dobre relacje z innymi,
  • masz pozytywne nastawienie do ludzi,
  • jesteś osobą efektywną w działaniu i dbasz o wysoki standard swojej pracy,
  • chcesz się rozwijać i osiągać sukcesy w sprzedaży.
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży.

To oferujemy

  • zapewnimy Ci szeroki pakiet praktycznych szkoleń,
  • będziesz mógł korzystać z szerokiej oferty benefitów,
  • troszczymy się o wysoki komfort pracy,
  • dbamy o dobór ciekawych osobowości tworzących nasz zespół,
  • poczujesz się pewnie dzięki wieloletniemu istnieniu i doświadczeniu firmy.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • karta sportowa
  • świadczenie na święta

Black Red White S.A.

Dom, to nie tylko budynek i meble, ale przede wszystkim mieszkający w nim ludzie. W Black Red White dbamy o to, by dostarczać naszym klientom meble najwyższej jakości. Chcemy, by czerpali radość z przebywania we wnętrzach, w których są nasze produkty. Dlatego też zatrudniamy pracowników mających pasję i zaangażowanie. Dzięki wspaniałemu i zgranemu zespołowi, udaje nam się projektować i produkować piękne meble, które trafią do domów w całej Polsce. Wspólnie mierzymy się z wyzwaniami, czerpiemy od siebie inspirację i realizujemy zadania. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju, to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią Black Red White.

Doradca/Sprzedawca, Kalisz