Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 07.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Mars Incorporated jest firmą rodzinną o ponad stuletniej historii oraz właścicielem wielu znanych i uwielbianych na całym świecie marek, m. in.: M&M's®, Snickers®, Mars®, Orbit®, Skittles®, Pedigree®, Whiskas®, Sheba®, Royal Canin® czy Uncle Ben’s®. Jesteśmy jedną z największych prywatnych firm na świecie i globalnym liderem rynku FMCG. Pomaga nam to dotrzeć do miliardów konsumentów i osiągać sprzedaż globalną na poziomie przekraczającym 35 mld dolarów.

    W Polsce Mars działa od 1992 r i zatrudnia ponad 2800 Współpracowników w 4 głównych lokalizacjach, gdzie tworzymy i rozwijamy produkty marek znanych i lubianych na całym świecie.Każdego dnia z pasją i zaangażowaniem kreujemy lepszy świat dla ludzi i zwierząt.

    Segment Karmy dla Zwierząt

    Województwo śląskie - Katowice i okolice

    Jeżeli masz za sobą pierwsze doświadczenia w dziale sprzedaży i chciałbyś/chciałabyś rozwijać się na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w międzynarodowej firmie ze znanymi produktami, to aplikuj do Mars Polska!

    To stanowisko ma szczególne znaczenie w naszej organizacji gdyż umożliwia zdobycie wiedzy niezbędnej na dalszych etapach rozwoju i kariery w MARS. Posiadamy jeden z najlepszych warsztatów sprzedażowych na rynku. Tutaj nasi Współpracownicy zdobywają pierwsze doświadczenia, wiedzę biznesową oraz zrozumienie potrzeb konsumentów i klientów. Wielu menedżerów zarządzających naszym biznesem zaczynało swoją przygodę z Marsem właśnie od tego stanowiska.

    Twoje główne obowiązki:

    • Regularne odwiedzanie Kluczowych Klientów firmy (hipermarkety i supermarkety) na określonym obszarze geograficznym
    • Egzekwowanie planów sprzedażowych u kluczowych Klientów firmy
    • Realizowanie zadań dotyczących sprzedaży produktów firmy, ich wizerunku w sklepach oraz wdrażanie bieżących aktywności promocyjnych
    • Aktywna współpraca z zespołami wspierającymi
    • Budowanie pozytywnych relacji z Kluczowymi Klientami

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Średniozaawansowanej znajomości języka angielskiego, kluczowej dla dalszego rozwoju w organizacji
    • Ukończonych studiów wyższych na poziomie min. licencjackim lub status studenta 5 roku studiów jednolitych/2 roku studiów uzupełniających magisterskich z pełną dyspozycyjnością do pracy
    • Ok. 2 lat doświadczenia w sprzedaży (w tym udział w stażach i praktykach)
    • Chęć szybkiego rozwoju oraz uczenia się w ramach struktury sprzedaży
    • Nastawienie na działanie i rezultaty
    • Umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientami oraz w zespole
    • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

    Oferujemy:

    • Pracę z markami lubianymi przez klientów i uwielbianych przez konsumentów
    • Dołączenie do zaangażowanego zespołu
    • Podstawowe szkolenia z zakresu sprzedaży i negocjacji
    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne warunki finansowe i pełen pakiet benefitów, w tym m.in. ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, pakiet oszczędnościowy
    • Pakiet narzędzi: samochód służbowy, telefon komórkowy, iPad
    • Ścieżkę kariery wspierającą Twój potencjał rozwojowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom