Doradca Sprzedaży ds. OZE

N Energia Sprzedaż Sp. z o.o. sp.k.

5 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 24 gru 2021
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i budowanie relacji z klientami indywidualnymi i firmami

  • sprzedaż instalacji fotowoltaicznych i rozwiązań w zakresie odnawialnych źródeł energii

  • przygotowywanie i prezentacja ofert biznesowych

  • dopasowanie oferty do indywidulanych potrzeb klientów

  • realizacja celów sprzedażowych

  • dbanie o wizerunek firmy

  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej

  • umiejętność pozyskiwania i budowania relacji z klientami

  • wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne

  • gotowość do pracy mobilnej (praca w terenie)

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • samodzielność, dobrą organizację pracy własnej

  • doświadczenie poparte sukcesami w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych będzie dodatkowym atutem

  • zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzenia: wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne zależne od wyników sprzedaży

  • możliwość awansu i rozwoju osobistego

  • profesjonalne szkolenia wdrożeniowe oraz produktowo-handlowe

  • stałe wsparcie w sprzedaży poprzez przekazywanie leadów

  • materiały marketingowe i promocyjne

  • elastyczny czas pracy

  • udział we wdrażaniu nowych inicjatyw biznesowych i usprawnień

Nasze doświadczenie to ponad 8 lat na rynku i 600 Doradców świadczących ekspercką wiedzę w doborze rozwiązań OZE dla Naszych klientów. Realizujemy zlecenia w oparciu o najwyższej klasy komponenty z gwarancją do 30 lat stawiając na jakość świadcząc w zakresie wykonywania instalacji fotowoltaicznych zintegrowanych z siecią elektroenergetyczną.

Przewiń do profilu firmy