Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Sprzedaży Fotowoltaiki - energii zielonej

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Foton Technik to jedna z największych polskich spółek
zajmujących się doradztwem energetycznym oraz sprzedażą rozwiązań obniżających koszty energii elektrycznej z wykorzystaniem OZE.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatek/kandydatów na 16 województw w całej Polsce na stanowisko:

Doradca Sprzedaży Fotowoltaiki
(energii zielonej)

Oferujemy:

  • produkt, który będziesz z dumą prezentował klientom
  • pracę w spółce o stabilnej pozycji rynkowej
  • pracę w nowo rozwijającej się branży (możliwość rozwinięcia unikalnych kompetencji zawodowych)
  • stale wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny system wynagrodzeń premiowych (płacimy o 20% więcej niż konkurencja)
  • pracę w młodym, energicznym zespole
  • niezbędne do pracy narzędzia: laptop, telefon, samochód

Zakres zadań:

  • realizacja celów sprzedażowych regionu poprzez sprzedaż bezpośrednia do klientów indywidualnych i biznesowych
  • raportowanie wyników do przełożonych
  • inicjatywa i zaangażowanie
  • udział w szkoleniach i zjazdach

Wymagania:

  • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów indywidualnych i biznesowych
  • udokumentowane sukcesy sprzedażowe
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w branży energetycznej lub w firmach typu Provident, Pramerica jest mile widziane
  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność, sumienność, dokładność
  • wysoka kultura osobista
  • zadaniowość, nastawienie na wynik

Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Foton Technik Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Foton Technik Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.