Doradca Sprzedaży Inwestycyjnej i Dystrybucyjnej

H+H Polska Sp. z o.o. O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 18 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o wykonanie indywidualnego i zespołowego planu sprzedaży (wolumen, cena) na terenie woj. lubelskiego oraz powiatów: garwolińskiego i otwockiego;

  • Negocjowanie warunków transakcji i umów inwestycyjnych;

  • Utrzymywanie i nawiązywanie kontaktów z klientami (wykonawcy, inwestorzy, deweloperzy, hurtownie);

  • Reprezentacja firmy wobec konkretnych klientów na powierzonym rynku;

  • Przygotowanie i prezentacja oferty inwestycyjnej;

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu sugerowania udoskonaleń i zmian w produktach (usługach) firmy;

  • Planowanie indywidualnego czasu pracy i działanie w zawartych w nim ramach;

  • Raportowanie bezpośredniemu przełożonemu;

  • Obsługa reklamacji;

  • Realizacja określonych i zatwierdzonych przez bezpośredniego przełożonego działań marketingowych i promocyjnych na określonym powierzonym regionie.

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku stanowisku w branży budowlanej;

  • Wykształcenia minimum średniego - mile widziane wyższe;

  • Bardzo dobrej znajomości lokalnego rynku materiałów budowlanych oraz rynku inwestycyjnego;

  • Łatwości nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji;

  • Umiejętności autoprezentacji i prezentacji oferty produktowej;

  • Silnej orientacji na osiąganie wyników popartej sukcesami;

  • Znajomość CRM-u - mile widziana;

  • Prawa jazdy kat. B.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

H+H Polska Sp. z o.o.

należy do duńskiej Grupy H+H, która jest wiodącym producentem i dostawcą materiałów z betonu komórkowego na rynku europejskim. Na polskim rynku firma jest obecna od marca 2006 roku. H+H Polska dostarcza pełną gamę produktów z betonu komórkowego, który jest materiałem konstrukcyjno-izolacyjnym.

Przewiń do profilu firmy