Oferta pracy

Doradca Sprzedaży

H&M Hennes & Mauritz sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie doskonałej obsługi klienta,

  • Praca z towarem, zgodnie z przyjętymi standardami firmy.

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie,

  • Chęci rozwoju,

  • Otwartość na pracę w dynamicznym i często zmieniającym się środowisku,

  • Gotowość do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Elastyczne godziny pracy (praca zmianowa),

  • Okazjonalne kupony i bonusy w ciągu roku,

  • Szerokie możliwości rozwoju, również globalnie #WhenYouGrowWeGrow (ponad 70% procesów rekrutacyjnych to rekrutacje wewnętrzne),

  • Dopłatę do ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

H&M Hennes & Mauritz sp. z o.o.

Jako jedna z największych firm odzieżowych na świecie, H&M oferuje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania. W H&M oferujemy dynamiczne, wciąż zmieniające się środowisko pracy. Możesz mieć pewność, że u nas nie będziesz się nudzić #PositivelyCharged.

Przewiń do profilu firmy

W H&M to Ty decydujesz, jak potoczy się Twoja kariera,

a Twój rozwój jest dla nas tak samo ważny, jak nasz biznes.