Oferta pracy

Doradca sprzedaży ratalnej i kontraktowej

Media Saturn Holding Polska - marketyO firmie

  • Andrzeja Struga 31A, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Media Saturn Holding Polska - markety

Andrzeja Struga 31A

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Słuchanie Klientów i doradzanie przy wyborze usług

  • Obsługa sprzedaży ratalnej, aktywna praca na hali sprzedaży w zakresie sprzedaży usług

  • Zawieranie umów o świadczenie usług oraz aneksów do umów na podstawie rzetelnych dokumentów i udzielonych pełnomocnictw

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Zainteresowanie nowymi technologiami

  • Otwartość i komunikatywność

  • Umiejętność słuchania potrzeb Klientów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karta sportowa/żywieniowa

  • testowanie gadżetów

Etapy rekrutacji
1

Kontakt telefoniczny

2

Spotkanie z managerem działu

3

Spotkanie z HR

Dlaczego pracuję w MediaMarkt? Dobrze zarabiam, codziennie poznaję nowych ludzi i rozwijam swoje technologiczne zainteresowania. Po pracy z kolei mam czas dla przyjaciół i rodziny, a to jest dla mnie najważniejsze. Chcesz podobnie?

Przewiń do profilu firmy

Czego się nauczysz?

  • Nawiązywania długofalowych relacji z klientem

  • Praktycznej znajomości Ustawy o Ochronie Danych Osobowych

  • Jak sprzedawać produkty finansowe jednego z wiodących banków