Oferta pracy

Doradca sprzedaży samochodów nowych marki Skoda

Auto Wimar Sp. z o.o. sp.k. O firmie

Auto Wimar Sp. z o.o. sp.k.

al. Jerozolimskie 249B

Michałowice-Osiedle (pow. pruszkowski)

Grupa Auto WIMAR poszukuję pracowników. Jesteśmy doświadczoną Grupa dealerską marki Skoda, działającą na warszawskim rynku już od ponad 28 lat.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta indywidualnego

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży samochodów osobowych min. 3 lata – warunek niezbędny !
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego
  • Znajomość branży finansowej ( kredyt leasing najem długoterminowy)
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników sprzedażowych
  • Pracę w stabilnej firmie z długoletnia tradycja
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Przejrzysty system prowizyjny

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie swojej aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy