Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Sprzedaży Telefonicznej

BACCA Sp. z o.o.O firmie

BACCA Sp. z o.o.

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 93

Warszawa

Specjalizujemy się w dostarczaniu Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom wygodnych i elastycznych planów ratalnych w ubezpieczeniach oraz rozwiązań telematycznych i bezgotówkowych dla sektora ubezpieczeń. Nieustannie poszukujemy i wyławiamy na rynku nowe talenty, które wspólnie z nami chcą tworzyć najlepszy produkt na rynku ubezpieczeń w ratach.

Zakres obowiązków

  • telefoniczne pozyskiwanie klientów
  • udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczonych usług
  • utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • nawiązywanie i rozwijanie długofalowej współpracy z Klientami
  • sporządzanie zestawień i raportów sprzedażowych
  • realizacja zakładanych celów ilościowych i sprzedażowych

Wymagania

  • doświadczenie w telefonicznej sprzedaży/obsłudze Klienta
  • wysoka kultura osobista
  • determinacja i zaangażowanie w realizacji postawionych celów
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy w warunkach stresowych
  • otwartość, komunikatywność i nastawienie na współpracę
  • minimum średnie wykształcenie
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • atrakcyjny pakiet szkoleń

Ogłoszenie archiwalne