Doradca Strategiczny - odpady biodegradowalne, biogazownie i oczyszczalnie ścieków [rekrutacja prowadzona online]

Narodowe Centrum Badań i RozwojuO firmie

Rekrutacja zdalna

  • ul. Nowogrodzka 47a
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 17 maj 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

ul. Nowogrodzka 47a

Warszawa

NARODOWE CENTRUM BADAŃ I ROZWOJU

Wspólnie z NCBR+ sp. z o.o. (w ramach Grupy NCBR) jesteśmy największym ośrodkiem finansującym rozwój prac badawczo-rozwojowych w Europie Centralnej. Pracujemy na rzecz wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki. Wspieramy tworzenie i wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług, które mogą zrewolucjonizować rzeczywistość każdego z nas. Opracowujemy oraz realizujemy programy, w ramach których naukowcy i przedsiębiorstwa mogą uzyskać finansowanie różnorodnych innowacji. Od początku swojej działalności przeznaczyliśmy na ten cel przeszło 50 miliardów złotych, finansując tysiące projektów badawczych, które codziennie przyczyniają się do poprawy jakości życia milionów Polaków.

Doradca Strategiczny
odpady biodegradowalne, biogazownie i oczyszczalnie ścieków

nr ref.: DRIM_16_S1_20
miejsce pracy: Warszawa
wymiar etatu: cały etat

TWOJA ROLA:

Poszukujemy eksperta, który będzie pełnił funkcję doradcy merytorycznego przy strategicznych projektami badawczo-rozwojowych w zakresie gospodarki odpadami biodegradowalnymi, technologii biogazowni i oczyszczalni ścieków.

Główne zadania:

  • wsparcie merytoryczne projektów obejmujących swoją tematyką zagadnienia w zakresie gospodarki odpadami biodegradowalnymi, technologii biogazowni i oczyszczalni ścieków;
  • poszukiwanie i adaptacja do warunków polskich najlepszych praktyk w zakresie finansowania i zarządzania pracami B+R oraz wspierania komercjalizacji wyników badań w zakresie gospodarki odpadami biodegradowalnego, technologie biogazowni i oczyszczalni ścieków;
  • merytoryczne wsparcie procesów uruchamiania i zarządzania strategicznymi projektami badawczo-rozwojowymi;
  • nawiązywanie i rozwój współpracy z aktualnymi i potencjalnymi partnerami i interesariuszami tych projektów.
Projekty, które będzie wspierał poszukiwany doradca realizowane są przez NCBR w ramach innowacyjnych zamówień publicznych – po więcej informacji zapraszamy TU. Rolą pracownika, którego aktualnie szukamy będzie doradztwo strategiczne przy inicjowaniu oraz realizacji programów z obszaru gospodarki odpadami biodegradowalnymi i technologie biogazowni i oczyszczalni ścieków dla kadry zarządzającej grupą tych projektów, jak i zespołów je realizujących (pojedynczy program zarządzany jest przez PMa, który operacyjne nadzoruje i realizuje go wraz z dedykowanym zespołem analitycznym oraz wsparciowym).

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy w obszarze gospodarki odpadami biodegradowalnym lub/i technologii biogazowni lub/i oczyszczalni ścieków (w tym w pracy doradczej/konsultacyjnej);
  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem lub/i w prowadzeniu projektów;
  • mile widziane doświadczenie w realizacji projektów B+R z obszaru gospodarki odpadami biodegradowalnymi, technologii biogazowni i oczyszczalni ścieków oraz doświadczenie w
  • opracowywaniu nowych technologii i/lub w ich wdrożeniach na rynek komercyjny;
  • mile widziane kompetencje w zakresie przygotowywania dokumentacji przetargowej oraz w zakresie prowadzenia przetargów;
  • dobra znajomość branży gospodarki odpadami biodegradowalnymi, lub technologii biogazowni lub/i oczyszczalni ścieków w Polsce i Europie;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się, w tym również w obszarze merytorycznym;
  • wysoko rozwinięte umiejętności strategicznego i analitycznego myślenia;
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania sieci kontaktów;
  • nienaganna postawa etyczna.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • biuro w centrum miasta
  • elastyczne godziny pracy
  • narzędzia pracy
  • rozwój
  • szkolenia
  • język angielski
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
  • pakiet sportowy
  • zielone środy

Jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z niepełnosprawnością spełniających wymagania rekrutacyjne.

Po więcej informacji odnośnie wynagrodzeń w naszej organizacji zapraszamy TU

Zgodnie z ustawą o naszym funkcjonowaniu po przeanalizowaniu wszystkich aplikacji na naszej stronie internetowej publikujemy listę kandydatów, którzy spełnili wymagania formalne dla tego procesu rekrutacyjnego.

Zaznaczamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy