Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Techniczno - Handlowy (agent)

WIZON SPÓŁKA Z O.O.

5 00035 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kluczbork

    Kluczbork, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów,

  • budowanie relacji z klientami,

  • kompleksowa obsługa klienta w zakresie sprzedaży fotowoltaiki i innych systemów OZE,

  • realizowanie sprzedaży w oparciu o standardy sprzedaży,

  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • dążenie do celu,

  • zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z klientem.

To oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne nawet do 80% z marży (średnio handlowiec zarabia kilkanaście tysięcy zł/ miesięcznie)

  • sprawny system leadów i ankieterów dla pozyskiwania kontaktów do klientów

  • możliwe narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon, CRM)

  • umowa zlecenie lub B2B,

  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów oraz skutecznej sprzedaży

WIZON SPÓŁKA Z O.O. to dynamicznie rozwijająca się spółka działająca w branży energetycznej. Siedziba naszej firmy mieści się w Jasionce koło Rzeszowa, w województwie podkarpackim. Kapitał firmy jest w całości polski. Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy instalacje odnawialnych źródeł energii, a naszą specjalnością są mikroelektrownie i elektrownie fotowoltaiczne.

Nasi pracownicy to eksperci, którzy chętnie doradzą Ci w wyborze instalacji fotowoltaicznej lub innego systemu energooszczędnego, który najlepiej sprawdzi się w Twoim domu lub firmie. Inwestując w wykonane przez nas systemy fotowoltaiczne, zabezpieczasz się przed podwyżkami energii elektrycznej w kolejnych latach! Nasze usługi świadczymy kompleksowo, a na sprawne działanie instalacji otrzymujesz wieloletnią gwarancję – nawet do 35 lat.

Przewiń do profilu firmy