Doradca techniczno-handlowy

  • Augustów, Białystok, Bielsk Podlaski, Grajewo, Hajnówka, Łapy, Łomża, Nowogród, Siemiatycze, Sokółka, Suwałki, Zambrów, Kolno, podlaskie
  • Specjalista
  • 15.06.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 15.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agro-Perfect to rzeczywiste doradztwo rolnicze. Naszym celem jest budowanie prawdziwej współpracy z rolnikami i wymiana doświadczeń. Dzięki temu Agro-Perfect nieustannie się rozwija. Badamy glebę, przygotowujemy technologie i na bieżąco reagujemy na zmiany na polach.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Główne obowiązki:

    • doradztwo, kontrola i prowadzenie plantacji podczas całego sezonu;
    • budowanie bazy klientów i rozszerzanie sieci kontaktów biznesowych;
    • współpraca w budowaniu efektywnej sprzedaży.

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w branży (warunek konieczny);
    • wykształcenia kierunkowego – rolnictwo (mile widziane);
    • wysokich umiejętności interpersonalnych i handlowych;
    • prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę;
    • progresywne warunki płacowe i wysokie premie;
    • międzynarodowe wyjazdy szkoleniowe;
    • samochód, telefon, laptop oraz inne narzędzia niezbędne w pracy.

    Dołącz klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Agro-Perfect sp. z o.o. sp. k., ul. Ołowiana 18, 85-461 Bydgoszcz (dalej jako AP) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko doradcy techniczno-handlowego zgodnie z przepisami rozporządzenia RODO z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałem powiadomiony o tym, że podanie przeze danych osobowych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie, a cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym AP. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.