Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy (automatyka przemysłowa)

Solar Polska Sp. z o.o.

Rokicińska 162

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

Możesz spodziewać się wielu ciekawych zadań związanych z naszymi operacjami techniczno-handlowymi, które zapewnią Ci możliwość szybkiego rozwoju zawodowego. Do Twoich zadań będzie należało nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z naszymi Klientami z branży przemysłowej. Będziesz w tym współpracował z innymi naszymi Pracownikami, zwłaszcza z Kolegami i Koleżankami działu Industry, którzy pomogą Ci szybko rozwinąć Twoją wiedzę dotyczącą naszych produktów, stosowanych rozwiązań i ich konkretnych zastosowań. Aby z powodzeniem realizować Twoje zadania, nie musisz posiadać dużego doświadczenia zawodowego, nieodzowna będzie jednak Twoja silna motywacja i zaangażowanie w to, co robisz.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy pracowników, którzy będą zatrudnieni w Centrali naszej spółki w Łodzi.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnika, automatyka)

  • Otwartość i zaangażowanie w kontaktach z Klientami i Współpracownikami w Solar

  • Mile widziane doświadczenie w branży związanej z Przemysłem

  • Umiejętność negocjacji

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Samodzielność w realizacji zadań

  • Dyspozycyjność

  • Silna motywacja do pracy i rozwoju zawodowego

  • Innowacyjne myślenie i pomysłowość przy realizacji zadań

To oferujemy

  • Interesująca praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie ze skandynawską kulturą organizacyjną

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem premiowym i prowizyjnym

  • Profesjonalne narzędzia pracy

  • Opieka medyczna Medicover

  • Dofinansowanie do Karty Benefit lub Medicover Sport

  • Możliwości rozwoju zawodowego przez wachlarz szkoleń

  • Praca w ambitnym i zgranym zespole

  • Zindywidualizowane szkolenia wstępne zapewniające zapoznanie się ze strategią i procesami firmy Solar

  • Dynamiczne i ambitne środowisko pracy, które rozwinie Twoje umiejętności zawodowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Solar Family Fund

  • szkolenia i kursy

Etapy rekrutacji
1

1st Interview

2

Personality and Preference Test

3

2nd Interview

Who are we?

Solar Polska Sp. z o.o. is part of the Solar Group - one of the largest trading partners in Northern Europe in the distribution of solutions for electrical and industrial companies. Solar has been growing on the Polish market since 1998 based on branches located throughout the country. Solar is also developing the Shared Services Centre, which supports the entire Solar Group in the areas of master data, material planning, finance, and product management. The Solar SSC office is located in the centre of Łódź, in Symetris Business Park.

Jeśli możesz zidentyfikować się z nakreślonym przez nas profilem zawodowym i jesteś zainspirowany naszą ofertą, prześlij nam w terminie do 25 sierpnia br. Twoje zgłoszenie rekrutacyjne, klikając na „Aplikuj”.